طراحی وب و برنامه نویسی وب - جی فایل

HTML5 برنامه نویسی مبتنی بر وب

HTML5 برنامه نویسی مبتنی بر وب

محصول * HTML5 برنامه نویسی مبتنی بر وب* را از جی فایل دریافت نمایید.برای دانلود این فایل روی دکمه آبی رنگ *دریافت فایل* کلیک نمائید تا به صفحه خرید فایل منتقل شوید و فایل را خریداری کنید.

HTML5 برنامه نویسی مبتنی بر وب … دریافت فایل

دانلود + ادامه مطلب

آموزش برنامه نویسی جاوا در 21 روز – نوع فایل:pdf – تعداد صفحات:203

آموزش برنامه نویسی جاوا در 21 روز – نوع فایل:pdf – تعداد صفحات:203

محصول * آموزش برنامه نویسی جاوا در 21 روز – نوع فایل:pdf – تعداد صفحات:203* را از جی فایل دریافت نمایید.برای دانلود این فایل روی دکمه آبی رنگ *دریافت فایل* کلیک نمائید تا به صفحه خرید فایل منتقل شوید و فایل را خریداری کنید.

آموزش برنامه نویسی جاوا در 21 روز – نوع فایل:pdf – تعداد صفحات:203 محیط چندگانه روی وب ایجاب کننده تقاضاهای غیر عادی برای برنامه هاست ، زیرا این برنامه ها باید در طیفوسیعی از سیستم ها اجرا شوند . بدین ترتیب در طراحی جاوا اولویت اول توانایی ایجاد برنامه های قدرتمند بودهاست . برای کسب اطمینان جاوا شما را به تعداد محدودی از نواحی کلیدی محدود می کند تا مجبور شوید اشتباهاتخود را در توسعه برنامه خیلی زود پیدا کنید . در همین حال جاوا شما را از نگرانی درباره بسیاری از اشتباهات رایجناشی از خطاهای برنامه نویسی می رهاند . از آنجاییکه جاوا یک زبان کاملا” نوع بندی شده است ، هنگام کامپایل کدشما را کنترل می کند . اما این زبان کدهای شما را هنگام اجرا نیز کنترل می نماید . در حقیقت بسیاری از اشکالاتهارددیسک به شیار که اغلب در حالتهای حین اجرا ایجاد می شوند ، در جاوا ناممکن شده اند . آگاهی بر اینکه آنچهشما نوشته اید بصورتی قابل پیش بینی در شرایط متغیر عمل می کند ، یکی از جنبه هایاصلی جاوا است . … دریافت فایل

دانلود + ادامه مطلب

تمامی کد هایhtmlبا همراه اموزش

تمامی کد هایhtmlبا همراه اموزش

محصول * تمامی کد هایhtmlبا همراه اموزش* را از جی فایل دریافت نمایید.برای دانلود این فایل روی دکمه آبی رنگ *دریافت فایل* کلیک نمائید تا به صفحه خرید فایل منتقل شوید و فایل را خریداری کنید.

تمامی کد هایhtmlبا همراه اموزش زبان نشانه‌گذاری فرامتن (HTML-Hyper Text Markup Language) زبان نشانه گذاری اصلی صفحات وب است که در سال 1990 توسط تیم‌برنرزلی با عنوان روش نشانه‌گذاری صفحات اطلاعات به نحوی که با  مرورگر قابل مشاهده‌باشند، معرفی شد که نسخه‌‌های مختلف آن طی سالیان گذشته ارائه‌شده‌است. درwordحاضر شما بیشتر با زبان HTML آشنا خواهید شد.   … دریافت فایل

دانلود + ادامه مطلب

تلگرام فست سرور

تلگرام فست سرور

محصول * تلگرام فست سرور* را از جی فایل دریافت نمایید.برای دانلود این فایل روی دکمه آبی رنگ *دریافت فایل* کلیک نمائید تا به صفحه خرید فایل منتقل شوید و فایل را خریداری کنید.

تلگرام فست سرور اتصال سریع در هر کجا و هر مکان همراه با تمام فای ها +لیست +اموزش  … دریافت فایل

دانلود + ادامه مطلب

پاورپوینت سواد اطلاعاتی

پاورپوینت سواد اطلاعاتی

محصول * پاورپوینت سواد اطلاعاتی* را از جی فایل دریافت نمایید.برای دانلود این فایل روی دکمه آبی رنگ *دریافت فایل* کلیک نمائید تا به صفحه خرید فایل منتقل شوید و فایل را خریداری کنید.

پاورپوینت سواد اطلاعاتی صفحه : 22     … دریافت فایل

دانلود + ادامه مطلب

کاملترین فونت نستعلیق

کاملترین فونت نستعلیق

محصول * کاملترین فونت نستعلیق* را از جی فایل دریافت نمایید.برای دانلود این فایل روی دکمه آبی رنگ *دریافت فایل* کلیک نمائید تا به صفحه خرید فایل منتقل شوید و فایل را خریداری کنید.

کاملترین فونت نستعلیق فونت زیبا و کامل ایران نستعلیق برای فوتوشاپ و کالیگرافی ها . ورای ورد و پاورپوینت و… … دریافت فایل

دانلود + ادامه مطلب

برنامه افزایش بازدید و ترافیک سایت و وبلاگ

برنامه افزایش بازدید و ترافیک سایت و وبلاگ

محصول * برنامه افزایش بازدید و ترافیک سایت و وبلاگ* را از جی فایل دریافت نمایید.برای دانلود این فایل روی دکمه آبی رنگ *دریافت فایل* کلیک نمائید تا به صفحه خرید فایل منتقل شوید و فایل را خریداری کنید.

برنامه افزایش بازدید و ترافیک سایت و وبلاگ برنامه افزایش بازدید و ترافیک سایت و وبلاگ مخصوص وبمستران و صاحبان سایت و فروشگاه ها به صورت کاملا تضمینی شما با این نرم افزار میتونید رنک گوگل و الکسا سایتتون رو طی چند ماه افزایش بدید و اونو در صفحه اول گوگل ببینید و یا حتی باهاش کسب درامد کنید توجه: فایل دانلودی شامل برنامه بازدیدگیر همراه با فایل آموزشی کارکردن با برنامه (حجم فایل 27 مگابایت) توجه: در صورت هرگونه نارضایتی و یا عدم کارکرد برنامه پول شما برگشت داده میشه از ویژگی های اصلی این برنامه 1– قابلیت تنظیم تعداد بازدید هر ip از هرآدرس یعنی شما میتوانید مدت زمانی که هر ip روی سایت شما بماند تنظیم کنید مثلا هر آی پی  20 ثانیه 2-قابلیت بازدید 10 آدرس به صورت همزمان 3- قابلیت تنظیم تعداد بازدید در هر ساعت 4- قابلیت باز کردن پاپ اپ درون برنامه(مخصوص کسب درامد) یعنی هنگامی که درون سایت شما وارد میشود با کلیک بر روی لینک ها پاپ اپ باز میکند. 5- قابلیت تنظیم کشور بازدید کننده برای افزایش رتبه کشوری       … دریافت فایل

دانلود + ادامه مطلب

ساخت و طراحی سایت بدون دانش برنامه نویسی

ساخت و طراحی سایت بدون دانش برنامه نویسی

محصول * ساخت و طراحی سایت بدون دانش برنامه نویسی* را از جی فایل دریافت نمایید.برای دانلود این فایل روی دکمه آبی رنگ *دریافت فایل* کلیک نمائید تا به صفحه خرید فایل منتقل شوید و فایل را خریداری کنید.

ساخت و طراحی سایت بدون دانش برنامه نویسی با این محصول شما یاد میگیرید بدون دانش برنامه نویسی چجوری سایت طراحی کنید تاکید میکنم سایت نه وبلاگ میتونید این سایت هارو با هاست رایگان یا پولی بسازید میتونید ثالب مخصوص سایت خودتون رو بدون برنامه نویسی طراحی کنید … دریافت فایل

دانلود + ادامه مطلب

آموزش طراحی سایت خبری بدون کد نویسی

آموزش طراحی سایت خبری بدون کد نویسی

محصول * آموزش طراحی سایت خبری بدون کد نویسی* را از جی فایل دریافت نمایید.برای دانلود این فایل روی دکمه آبی رنگ *دریافت فایل* کلیک نمائید تا به صفحه خرید فایل منتقل شوید و فایل را خریداری کنید.

آموزش طراحی سایت خبری بدون کد نویسی آموزش طراحی سایت خبری بدون کد نویسی    مدرس حسین رحیمی       … دریافت فایل

دانلود + ادامه مطلب

آموزش کامل گوگل وبمستر تولز بصورت گام به گام و کاربردی (کاملا تضمینی)

آموزش کامل گوگل وبمستر تولز بصورت گام به گام و کاربردی (کاملا تضمینی)

محصول * آموزش کامل گوگل وبمستر تولز بصورت گام به گام و کاربردی (کاملا تضمینی)* را از جی فایل دریافت نمایید.برای دانلود این فایل روی دکمه آبی رنگ *دریافت فایل* کلیک نمائید تا به صفحه خرید فایل منتقل شوید و فایل را خریداری کنید.

آموزش کامل گوگل وبمستر تولز بصورت گام به گام و کاربردی (کاملا تضمینی) آموزش کامل گوگل وبمستر تولز بصورت گام به گام و کاربردی (کاملا تضمینی) کتاب آموزش کامل گوگل وبمستر تولز توسط متخصصان شرکت گوگل نوشته شده و به زبان فارسی ترجمه شده است. کتاب آموزش گوگل وبمستر تولز کاملترین آموزش در این زمینه می باشد. بطوریکه شما از شرکت در دوره های آموزش گوگل وبمستر تولز بی نیاز خواهید شد. در حقیقت از پرداخت هزینه های سنگین برای یادگیری گوگل وبمستر تولز بی نیاز خواهید شد. این کتاب کاملا قدم به قدم بوده و بصورت کاربردی تمامی نکات مربوط به گوگل وبمستر تولز را در اختیار شما می گذارد. کاملتر از این آموزش را در هیچ کجا نخوهید یافت.         ضمانت خرید شما چیست؟ شما دوست عزیز از فروشگاهی در حال خرید هستید که از سرویس دهنده سایت سازی داره استفاده می کنه که دارای نماد اعتماد الکترونیکی کسب و کارهای اینترنتی از وزرات صنعت، معدن و تجارت هست. و همچنین دارای نماد ستاد ساماندهی سایت های ایرانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز می باشد.             دقیقا چه چیزی دریافت می کنید: فرمت فایل: pdf تعداد صفحات: ۳۶ صفحه زبان … دریافت فایل

دانلود + ادامه مطلب